Posta Gazetesi seri ilan fiyatı, Vefat ilan fiyatı, Eleman ilanı fiyatı, ticari reklam fiyat tarifeleri ve örnekleri gazeteye reklam,
Posta seri ilanseri ilanlar posta  

İnsan kaynakları gazetesi posta

 

postailan@gmail.com
 
Posta postailanlar vefat   Posta seri ilanemlak ilanı posta
 

seri ilan kampanyaları

Emlak seri ilan
  2 gün+ 4 günde ÜCRETSİZ

Satılık Vasıta ilan
2 gün+ 5 günde
ÜCRETSİZ

Posta seri ilanlar
seri ilan istanbul baskısı
Posta Gazetesi seri ilan, Posta Gazetesine seri ilan,  İstanbul Posta baskısı seri ilan, ticari ilan,Posta İnsan Kaynakları  Posta İK, eleman, oto, satılık kiralık emlak, ev ilanı vefat ilanı örneği, taziye ilanı, anma ilanı, başsağlığı, doktora teşekkür, zayii, devredenler ve çeşitli konularda ilan, Gazete posta Ankara baskısı gazete seri ilan, İzmir baskısı gazetelere seri ilan, Adana baskısı gazete ilan ve Avrupa baskısı gazetelere ilanlar. Emlak, Vasıta, Otomobil, Personel arayaşı içinde olan kişi ve kurumların bu ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla gazete de ilan etmesidir. Seri ilan: Küçük Kelime ilanları ile insanların satılık ve kiralık Ev, Daire, Konut, İşyeri, Arsa, Gayrimenkul ve Emlak ilanları verebilirsiniz.  postailan@gmail.com
posta seri ilanlar
Gazete Seri İlan sayfaları Türkiye genelinde öncüdür. Gazete Sosyal İlan: Vefat ilanı, Anma, Başsağlığı, Doğum, Teşekkür ilanlarına; Hürriyet İnsan Kaynakları: Ana gazete içinde yayınlanan çerçeveli personel ilanlarına Ticari ilan ise Hürriyette, Sabahta, Starda, Akşamda reklam amaçlı yayınlanan ilanlardır.
Gazeteye Reklam, seri ilan ajansınız, hürriyet seri ilan, hürriyet seriilan ,Hürriyet ilan: Hürriyet gazetesinin ilanlarında Emlak, Vasıta, Otomobil, Personel arayışı içinde olan kişi ve kurumların bu ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla gazete de ilan etmesidir. Seri ilanları Küçük Kelime ilanları ile insanların satılık ve kiralık Ev, Daire, Konut, İşyeri, Arsa, Gayrimenkul ve Emlak işlerini kolaylıkla çözmek için gazetede yayınlanan sayfadır.
Seri İlanlar Ve Gazete ilanları,İlan.Posta Gazetesi İlan.Milliyet Gazetesi İlan ve diğer gazetelere online seri ilan yayınlayan yetkili gazete ilan ajansıyız.

Gazete ilanları, Gazete reklamlarınızı Telefonla, Faks, E-mail veya Online olarak bildirebilir yayınlatabilirsiniz.

Gazete ilan, seri ilan ve reklam ücretleriniz ulaşımda yakınlığına göre adresinden tahsilat, kredi kartı veya Havale/ EFT ile yapabilirsiniz.
Posta Gazetesi Türkiye'nin En Çok Satan Gazetesi
 

İÇERENKÖY MERKEZ:
ADRES: Kayışdağı Cad. Demir oğlu Apt No:27/2  İçerenköy Kadıköy  Kozyatağı Carrefour yanı
Tel     : 0216 574 80 17 - 0216 328 64 15
Faks  : 0216 574 80 97 -
E-mail :
gazete@ilanajansi.net

ÜMRANİYE ŞUBE:
  ADRES: Alemdağ Cad. Güder İş merkezi No:15  
Kat:1 D:23 Ümraniye 34764 İstanbul 
 Tel    :
0216 328 64 15
 
         E-mail: gazete@ilanajansi.net

Gazete ilan sarı sayfalara posta seri ilanlar, posta ajansı